İnstagram Hikayelerine Nasıl Bağlantı Linki Eklenir : 3 Kolay Yol

“Daha fazla bilgi edinmek için yukarı kaydır!”

“% 20 indirim için kaydır.”

“Şimdi biletler satışta. Yukarı kaydırın!"

Instagram Stories “tokatlamak” özelliği muhtemelen Instagram'ın etkileyicileri ve işletmeleri sunduğu en iyi araçlardan biri. Hikayelerinize bağlantılar ekleyerek yeni bir ürün, hizmet, tanıtım veya etkinlik başlatmak için izleyicilerinizi Instagram Hikayelerinizden herhangi birinden web sitenize veya diğer bir medyaya gönderebilirsiniz.

10.000'den fazla takipçisi veya doğrulanmış bir hesabı olan herkes, üç basit adımda Instagram Hikayelerine bağlantı ekleyebilir. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

(Kesimi tam yapmayın mu? 10.000'den az takipçiniz varsa ve doğrulanmadıysanız, Instagram'a bağlantılar eklemek için birkaç ipucu ve püf noktası paylaşacağız.)

INSTAGRAM HIKAYESINE TIKLANABILIR BIR BAĞLANTIYI NASIL YERLEŞTIRIRSINIZ?

Bu yayını tıkladıysanız büyük olasılıkla merak ettiğinizden kaynaklanıyorsa: Instagram yayınıma nasıl bir link eklerim? 10.000 takipçiniz veya doğrulanmış bir hesabınız varsa, basit:

1 - Instagram Story aracınızı açın ve chainlink simgesine dokunun
2 - Bu simgeye tıklayın ve sağlanan metin kutusuna bir bağlantı ekleyin
3 - Sağ üstteki "Bitti" ye tıklayın

Hepsi bu kadar!

İşte daha çok görsel bir öğreniciyseniz, nasıl göründüğü.

Aşama 1 -

İlk önce bir fotoğraf, video veya Boomerang çekerek Instagram Hikayesi oluşturun, ardından ekranın sağ üst köşesindeki zincir bağlantı simgesini tıklayın.

Adım 2 -

Ardından, zincir bağlantı simgesini tıklayın ve verilen metin kutusuna bir bağlantı ekleyin. Bunu bir URL'ye yazarak veya yapıştırarak yapabilirsiniz. (Not: Bunun yerine IGTV videoya bağlantı eklemeyi seçebilirsiniz.)

Aşama 3 -

Şimdi, linkinizi verilen metin kutusuna ekledikten sonra, sağ üstteki “Bitti” ye tıklayın.

Tebrikler! İlk bağlantınızı Instagram Hikayelerine eklediniz. Şimdi, Hikayenizi düzenlemeye devam edin. Her şey istediğiniz gibi göründüğünde, yayınlamak için sağ alt kısımdaki “+ Hikaye” düğmesine dokunun.

 

Yayınlandı: 7.11.2019 12:18